با اجرای طرح ساماندهی خودروهای باری، سوخت به میزان کافی در اختیار دارندگان پروانه ساماندهی قرار می‌گیرد

دکتر امیر جعفرپور دبیر شناسایی و ساماندهی بار درون شهری و سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور طی نشست خبری که با حضور سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار شد،از تمدید مهلت ثبت نام وانت بارهای درونشهری خبر داد و گفت: از صاحبان وانت بارها برای طرح ساماندهی تا ۲۰ فروردین ثبت نام شده بود اما بنا به درخواست دارندگان این‌گونه خودروها، این مهلت تا ۲۰ اردیبهشت تمدید شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر جعفرپور با ارائه گزارشی از تصمیمات اتخاذ شده از سوی مسئولان اتحادیه و وزارت کشور، گفت: با اجرای طرح ساماندهی خودروهای باری، سوخت به میزان کافی در اختیار دارندگان پروانه ساماندهی قرار می‌گیرد.

جعفرپور تصریح کرد: با مراجعه و ثبت نام دارندگان وانت بارها، برای ‌آنان پروانه صادر می شود که بر اساس آن سوخت یارانه ای مصوب به آنان اختصاص داده می شود.

 

وی همچنین از مصوبه پایش و پیمایش وزارت کشور خبر داد و گفت: بر اساس این مصوبه، از این پس خودروهای دیزلی، با GPS پایش می شوند و سوخت خود را تحت نظر وزارت راه دریافت خواهند کرد.

جعفرپور با بیان اینکه این طرح تا پایان شهریور سال ۹۵ به اتمام خواهد رسید، افزود: با پایان مهلت یاد شده، خودروهای دیزلی ساماندهی شده از سوخت یارانه‌ای بهره مند خواهند شد.
وی همچنین گفت: در خصوص بیمه رانندگان خودروهای باری اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است که به زودی اعلام می شود.
جعفرپور افزود: در راس این موضوعات، ثبت نام و ساماندهی ناوگان بار کشور است که به درخواست سازمان تاکسیرانی و مدیریت ساماندهی بار کشور صورت گرفته است.

آدرس ما :
عجب شیر
تلفن تماس :۲ – ۳۷۶۳۳۴۰۱
سامانه پیام کوتاه : ۳۰۰۰۱۴۱۴۱۸