اخبار داخلی سازمان

تبریک روز حمل و نقل

rooz-hamlonaghl-sabzpendar.com2_

  روز حمل و نقل و ترابری روز قدردانی از تمام افراد فعال در این عرصه است. در کشور ما ایران بیست و ششم (۲۶) آذر ماه به عنوان روز ملی حمل و نقل نام گذاری شده است. حمل و نقل عمومی و شهری از جمله بخش‌هایی است که در سطوح کشور به عنوان یک بازوی مهم محسوب می گردد  ... ادامه مطلب »

ثبت نام در سامانه سپند

444

از کلیه همکاران سرویس مدارس خواهشمند است جهت ثبت نام در سامانه سپند اقدام فوری نمایند   آدرس سامانه : https://irtusepand.ir/Register/School ادامه مطلب »

پیام تبریک مدیر عامل سازمان به مناسبت روز حمل و نقل

57454

  لازم می دانم این روزبزرگ را به تمامی رانندگان عزیز،دست اندرکاران و خدمتگذاران عرصه حمل و نقل کشور تبریک گفته وتداوم توفیقات همگان را در راه خدمتگذاری به مردم عزیز که شایسته بهترین خدماتند از خداوند متعال مسألت می نمایم. ۲۶ / ۹ /۱۳۹۸ ادامه مطلب »

پیام تبریک مدیر عامل سازمان به مناسبت سال نو

4289505_941

بسم الله الرحمن الرحیم حلول سال نو و بهار پرطروات را که نشانه ای از قدرت لایزال الهی است ، به  تمامی همکاران و مردم عزیز عجب شیر  تبریک و تهنیت می گوییم و آرزو می کنیم که سال جاری برای همه شما،سرشار از خیر و برکت و سلامت و همراه با توفیق خدمتگزاری صادقانه به مردم باشد .بی شک ... ادامه مطلب »

تجهیز دستگاه آنالایزر گازهای خروجی در مراکز معاینه فنی الزامی شد

150-120-etela

اطلاعیه مهم ۱۶-۹۵ به اطلاع کلیه مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی کشور می‌رساند: با عنایت به ابلاغ مصوبه شورای عالی حفاظت محیط زیست، کلیه مراکز معاینه فنی ملزم به تجهیز دستگاه آنالایزر گازهای خروجی جهت اندازه‌گیری دور موتور خودروهای سبک در دو حالت دور آرام و دور بالا به نحوی که اطلاعات مذکور در سامانه سیمفا قرار گیرد، می‌باشند. ... ادامه مطلب »

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری با رویکرد اقتصاد مقاومتی

download

به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور، نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری با رویکرد اقتصاد مقاومتی از تاریخ ۱۴ الی ۱۷ دی‌ماه به محوریت اتحادیه‌های حمل و نقل شهری در محل شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با حضور سازمان‌های حمل و نقل کشور و تولیدکنندگان سخت افزار و نرم افزار این حوزه ... ادامه مطلب »

اگهی واگذاری طرح کارت پارک به بخش خصوصی وشرکتهای صلاحیت دارمرحله سوم

thumb.php

سازمان حمل و نقل همگانی عجب شیر درنظر دارد برابر مصوبه ۹۵/۱۴مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۱۹هیئت مدیره سازمان که طی نامه پشنهادی به شهرداری محترم و مصوبه شوراری محترم شهربه شماره۱۲۸مورخه ۱۳۹۳/۰۹/۱۵به تصویب رسیده طرح کارت پارک درسطح شهررابه بخش خصوصی وشرکت های صلاحیت دارواگذار نماید مدت قبول پیشنهادات از تاریخ۹۵/۰۶/۱۱لغایت۹۵/۰۶/۱۹خواهد بود علاقه مندان بامرجعه به سازمان حمل ونقل واقع درخیابان سعدی ساختمان ... ادامه مطلب »

اگهی واگذاری طرح کارت پارک به بخش خصوصی وشرکتهای صلاحیت دار

thumb.php

سازمان حمل و نقل همگانی عجب شیر درنظر دارد برابر مصوبه ۹۵/۱۴مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۱۹هیئت مدیره سازمان که طی نامه پشنهادی به شهرداری محترم و مصوبه شوراری محترم شهربه شماره۱۲۸مورخه ۱۳۹۳/۰۹/۱۵به تصویب رسیده طرح کارت پارک درسطح شهررابه بخش خصوصی وشرکت های صلاحیت دارواگذار نماید مدت قبول پیشنهادات از تاریخ۹۵/۰۵/۲۱لغایت۹۵/۰۵/۲۷خواهد بود علاقه مندان بامرجعه به سازمان حمل ونقل واقع درخیابان سعدی ساختمان ... ادامه مطلب »

اگهی مرحله دوم واگذاری تبلیغات پل های عابر پیاده ومسیر کمربندی در مقابل نصب تلویزیون شهری

150-120-etela

سازمان حمل و نقل همگانی عجب شیر در نظر دارد برابر مصوبه هیئت مدیره سازمان به شماره ۲/۹۵ – ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ بیلبوردهای تبلیغاتی در حاشیه کمربندی عجب شیر و نیز پلهای عابر پیاده موجود در بزرگ راه ولایت وجلوی دانشگاه آزاد اسلامی را از طریق آگهی به بخش خصوصی، در قبال تهیه و نصب و راه اندازی تلویزیون شهری به ابعاد ... ادامه مطلب »

واگذاری تبلیغات پل های عابر پیاده ومسیر کمربندی در مقابل نصب تلویزیون شهری

150-120-etela

سازمان حمل و نقل همگانی عجب شیر در نظر دارد برابر مصوبه هیئت مدیره سازمان به شماره ۲/۹۵ – ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ بیلبوردهای تبلیغاتی در حاشیه کمربندی عجب شیر و نیز پلهای عابر پیاده موجود در بزرگ راه ولایت وجلوی دانشگاه آزاد اسلامی را از طریق آگهی به بخش خصوصی، در قبال تهیه و نصب و راه اندازی تلویزیون شهری به ابعاد ... ادامه مطلب »

آدرس ما :
عجب شیر
تلفن تماس :۲ – ۳۷۶۳۳۴۰۱
سامانه پیام کوتاه : ۳۰۰۰۱۴۱۴۱۸